چسب پایه استومی فلکسیما 3s . محدب تمام هیدروکلوئید B.BRAUN کد: 937515

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
 • برند: بی بران B.BRAUN
 • نوع سیستم: دو تکه
 • وضعیت تحدب: محدب
 • تعداد در جعبه: 5 عدد
54,400 تومان
آماده ارسال ناموجود
 • {{value}}
لطفا با ما تماس بگیرید
کمی صبر کنید...

نام محصول : چسب پایه استومی فلکسیما 3S صاف کد: 937515ویژگی هاوضعیت تحدب: محدب سایز و وضعیت برش : 40-15 /55میلی متر و قابل برش قابل انطباق: کیسه فلکسیما 3S با سایز حلقه ی 55 میلی مترجنس چسب پایه: تمام هیدروکلوئید

طیف فلکسیما 3s در گروه سیستم های دو تکه قرار می گیرد .

ویژگی ها:

 • ویژگی منحصر به فرد این طیف، تعبیه سیستم راهنمای چگونگی جفت شدن مکانیکی کیسه بر روی چسب پایه است. به همین دلیل قرار گیری و تغییر وضعیت کیسه بر روی چسب پایه بسیار آسان می شود .
 • حلقه موجود برروی چسب پایه (فلنج) جهت اتصال به کیسه ، از نوع شناور floating) ( است. بنابراین فشار بر روی شکم در زمان اتصال چسب پایه به کیسه را  به حداقل ممکن کاهش می دهد.
 • این فلنج از نوع بسیار انعطاف پذیر است. بنابراین با فعالیت فرد استومیت، تداخلی ایجاد نمی کند و باعث حداکثر راحتی وی می شود.
 • چسب های پایه صاف فلکسیما 3s قابل استفاده با انواع مختلف کیسه های فلکسیما 3s ته بسته ، ته باز گیره دار تاشونده ، شیردار برای ترشحات زیاد و یوروستومی هستند

سایز و وضعیت برش : 40-15 /55 میلی متر و قابل برش 

قابل انطباق با انواع مختلف کیسه های با سایز حلقه 55 میلی متر  

مزایا:

فلکسیما 3s یادآور سه واژه انگلیسی Simple آسان ،  Soft نرم و  Secure محکم و مطمئن است.

سیستم جفت شونده Simple  آسان، که با خلاقیت ، شما را در طی فرایند چسباندن و جفت کردن کیسه بر روی چسب پایه هدایت می کند؛ بنابراین به حداقل آموزش لازم برای استفاده از این سیستم نیاز است.

بسته به اینکه کدام یک از سه دکمه موجود برروی چسب پایه مورد استفاده قرار گیرد امکان قرار گیری کیسه در سه وضعیت متفاوت بدون نیاز به جابه جایی چسب پایه، فراهم خواهد شد.

سیستم جفت شونده Soft نرم به خاطر  فلنج شناور موجود برروی چسب پایه که به کیسه نچسبیده است و از آن فاصله دارد. هنگام  جفت کردن کیسه بر روی چسب پایه فشار مکانیکی لازم برای چسباندن و جفت کردن کیسه به جای اینکه بر شکم وارد شود به دلیل وجود فلنج شناور ، برروی انگشتان دست فردی وارد می شود که درحال چسباندن کیسه است. این امر منجر به راحتی بیشتر فرد به ویژه در شرایط پس از عمل جراحی که شکم دردناک است می شود.

سیستم جفت شونده Secure محکم و مطمئن به سه دلیل: 1- ارتقا ویژگی ضد نشت کیسه به لطف اتصال مکانیکی محکم و کامل کیسه به فلنج شناور موجود بر روی چسب پایه ،2- افزایش ایمنی از طریق کلیک صدا دار وقتی که کیسه و چسب پایه در یکدیگر به خوبی قفل می شوند و3- در نهایت حتی  اتصال محکم ترازطریق امکان استفاده از کمربند با استفاده از یکی ازسه جایگاه اتصال برای کمربند.

ویژگی ها :

 • جنس لایه محافظ پوست هیدروکلوئید کامل است.

مورد مصرف:

برای استوماهایی با برجستگی طبیعی (2/5 سانتی متر) یا بیشتر  

چسب های پایه صاف فلکسیما 3s  با انواع مختلف کیسه های فلکسیما 3s ته بسته ، ته باز گیره دار تاشونده ، شیردار برای ترشحات زیاد و یوروستومی قابل استفاده هستند

برند
بی بران B.BRAUN
نوع سیستم
دو تکه
وضعیت تحدب
محدب
تعداد در جعبه
5 عدد

دیدگاه خود را بنویسید

 • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...